Teknologjia e re IMD Kinë oem electroplated rast telefoni custom furnizuesit

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 3000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë në ditë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: T / T PayPal
 • Detail Product

  FAQ

  Produkt Tags


 • Previous:
 • Next:

  1. Çfarë është IML?

  IML (In-Mold Label) është të re të teknologjisë rasti telefoni që shtypjen modelin në film PET për injeksion.

  IML është upgrade edicioni i IMD (In-Mold Dekorimi)

  1. A jeni një prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi prodhues profesional IML të përqëndrohet në teknologjinë e IML për 10 vjet përvojë. Nga derdhur për Printime, formimin, injeksion, Inspektimit, Paketimi. Të gjitha hapat do të jetë i plotë nga prodhuesi tonë.

  1. Çfarë po prodhohen për të?

  Ne jemi kryesore të prodhuar produkte IML seri. Duke përfshirë edhe rastin e IML telefonit, IML panel telefon, panel dixhital IML, IML zgjuar shikojnë panelin panel.IML bankare të energjisë, IML panel makinë larëse, IML panel elektrike tenxhere, etj

  1. A mund të ofrojë shërbimin OEM?

  Ne jemi prodhues OEM për dhjetë vjet në industrinë e teknologjisë IML.

  Ju lutem dërgoni kërkesën dosjen tuaj të projektimit vizatim me ne për të bërë myk për ju.

  1. Si mund të marrim mostrat?

  Për mostrat tona aktuale do të jetë falas për klientin dhe Kërkesat mostrat tona shtypjen do të duhet të paguajnë.

  1. Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?

  2-3days për mostrat dhe 3-5days për qëllim. Ngarkesa e madhe do të jetë në bazë të sasisë tuaj.

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !