Produkte të reja oem rast telefoni pëlhurë për seri celular Iphone

Përshkrim i shkurtër:

Produkte të reja oem rast telefoni pëlhurë për seri celular Iphone

 

IML Product Description dhe Feature:

 1. Materiali: film PET + TPU, PC, PC + ABS
 2. IML mund të kuptojë shumë lloje të teknologjisë, Color mund të ndryshohet më lehtë në një mënyrë.
 3. Të gjitha materialet është e importit nga Bayer Gjermanisë.
 4. teknologji IML ka rezistencë të shkëlqyer ndikimit.
 5. Model brenda rast telefon mund të mbajë një kohë të gjatë nuk zbehet.
 6. Më shumë zgjedhje teknologji për rastin e telefonit. Për pëlhurë, lëkurë, bambu, druri, pushtet flash, etj
 7. OEM dhe ODM është në dispozicion me ne.

 

Pse të zgjidhni na:

1.10years prodhues IML teknologjisë. Ne kemi shkëlqyer R & D departamentit. Ne mund të bëjë myk sipas kërkesës tuaj.

2.More çmim konkurrues fabrikë për të siguruar fitime blerësit.

3.Professional PD & QA departamentit mund të sigurt kohën e shkurtër e ofrimit dhe kontroll të rreptë të cilësisë për produktet.

Departamenti 4.Complete nga bërja e myk për paketim. Të gjitha të hap do të jetë përfundimi i pavarur nga fabrika tonë.

 

 

 

Shërbimet tona:

cilësi 1.High: Çdo pic do të kalojë rreptë dyfishtë inspektuar.

2.Best kohën e dorëzimit: A do të jetë e kontrollit nga prodhuesi tonë plotësisht

Çmimi 3.Competitive: All çmimi do të jetë zyrtare, gjykohet nga departamenti i inxhinierisë.

Dizajni 4.OEM: OEM & ODM 10years përvojë prodhues

 

Kompania e Informacionit:

HXS Ltd, IML / IMD teknologji lider prodhimin!

teknologji Shenzhen HXS Ltd, themeluar në vitin 2009, është prodhues profesional të përqëndrohet në produkte të teknologjisë IML. Produktet tona mbulon sipërfaqe të madhe, duke përfshirë rastin e IML telefonit, IML panel telefon, produkteve digjitale IML panel, IML aparate shëpiake panel, panel pajisje mjekësore, etj.

 

Kompania mbulon 3000 metra katror zonë, është e vendosur në Henggang qytetit, Longgang Qarkut të qytetit Shenzhen të Kinës. Pranë nga stacioni i metrosë Liuyue. transporti i përshtatshëm është e mirë për klientët për të vizituar fabrikën tonë. Fabrika jonë mund të përfundojë të gjithë procesin teknologjik me produktet tona në mënyrë të pavarur. Prodhimi Përfshi departamenti i derdhur, departamenti shtypje, duke formuar departamenti, departamenti injeksion, inspektimit të punësuar department.our gati 300 njerëz. gjithashtu ka menaxhim më të shkëlqyer dhe talente teknike.

 

Tani ne kemi bërë shumë kompani të famshme partner bashkëpunimi afatgjatë, të tilla si Samsung, OPPO, BYD, mbuloj, Ttpod, LAWA, Kate Spade, etj.

 

"Sigurimi i cilësisë më të mirë dhe produkteve krijuese për klientët tanë", është objektivi ynë kryesor dhe ende insistojnë për të bërë të gjitha time.Welcome që të vizitojë fabrikën tonë dhe të bëjë një bashkëpunim të gjatë dhe të fitojë të fitojë të ardhmen.

FAQ:

 1. Çfarë është IML?

IML (In-Mold Label) është të re të teknologjisë rasti telefoni që shtypjen modelin në film PET për injeksion.

IML është upgrade edicioni i IMD (In-Mold Dekorimi)

 1. A jeni një prodhues apo kompani tregtare?

Ne jemi prodhues profesional IML të përqëndrohet në teknologjinë e IML për 10 vjet përvojë. Nga derdhur për Printime, formimin, injeksion, Inspektimit, Paketimi. Të gjitha hapat do të jetë i plotë nga prodhuesi tonë.

 1. Çfarë po prodhohen për të?

Ne jemi kryesore të prodhuar produkte IML seri. Duke përfshirë edhe rastin e IML telefonit, IML panel telefon, panel dixhital IML, IML zgjuar shikojnë panelin panel.IML bankare të energjisë, IML panel makinë larëse, IML panel elektrike tenxhere, etj

 1. A mund të ofrojë shërbimin OEM?

Ne jemi prodhues OEM për dhjetë vjet në industrinë e teknologjisë IML.

Ju lutem dërgoni kërkesën dosjen tuaj të projektimit vizatim me ne për të bërë myk për ju.

 1. Si mund të marrim mostrat?

Për mostrat tona aktuale do të jetë falas për klientin dhe Kërkesat mostrat tona shtypjen do të duhet të paguajnë.

 1. Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?

2-3days për mostrat dhe 3-5days për qëllim. Ngarkesa e madhe do të jetë në bazë të sasisë tuaj.

Picture Prezantimi:

13

15

18HK-FAIR-BOOTH-NO


 • Min.urdhër Sasia: 3000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë në ditë
 • Port: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: T / T PayPal
 • Detail Product

  FAQ

  Produkt Tags

  •  100% Brand New
  •  përshtatje të përsosur për telefonin tuaj 
  •  Mënyrë efektive të parandaluar pluhurin dhe gërvishtjet, shockproof
  •  Shënim: mjet nuk kërkohet për instalimin, vetëm të parakohshme në telefon
  •  Made e silic
  •  Drop mbështetje anije !! Mbështetja me shumicë zbritje të madhe
  •  Mbi 5 copa është e preferuar, dhe do të merrni sa më shumë që 5% off!

 • Previous:
 • Next:

  1. Çfarë është IML?

  IML (In-Mold Label) është të re të teknologjisë rasti telefoni që shtypjen modelin në film PET për injeksion.

  IML është upgrade edicioni i IMD (In-Mold Dekorimi)

  1. A jeni një prodhues apo kompani tregtare?

  Ne jemi prodhues profesional IML të përqëndrohet në teknologjinë e IML për 10 vjet përvojë. Nga derdhur për Printime, formimin, injeksion, Inspektimit, Paketimi. Të gjitha hapat do të jetë i plotë nga prodhuesi tonë.

  1. Çfarë po prodhohen për të?

  Ne jemi kryesore të prodhuar produkte IML seri. Duke përfshirë edhe rastin e IML telefonit, IML panel telefon, panel dixhital IML, IML zgjuar shikojnë panelin panel.IML bankare të energjisë, IML panel makinë larëse, IML panel elektrike tenxhere, etj

  1. A mund të ofrojë shërbimin OEM?

  Ne jemi prodhues OEM për dhjetë vjet në industrinë e teknologjisë IML.

  Ju lutem dërgoni kërkesën dosjen tuaj të projektimit vizatim me ne për të bërë myk për ju.

  1. Si mund të marrim mostrat?

  Për mostrat tona aktuale do të jetë falas për klientin dhe Kërkesat mostrat tona shtypjen do të duhet të paguajnë.

  1. Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?

  2-3days për mostrat dhe 3-5days për qëllim. Ngarkesa e madhe do të jetë në bazë të sasisë tuaj.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !