Rreth nesh

teknologji Shenzhen HXS Ltd, themeluar në vitin 2009, është prodhues profesional të përqëndrohet në produkte të teknologjisë IML. Produktet tona mbulon sipërfaqe të madhe, duke përfshirë rastin e IML telefonit, IML panel telefon, produkteve digjitale IML panel, IML aparate shëpiake panel, panel pajisje mjekësore, etj.

Kompania mbulon 3000 metra katror zonë, është e vendosur në Henggang qytetit, Longgang Qarkut të qytetit Shenzhen të Kinës. Pranë nga stacioni i metrosë Liuyue. transporti i përshtatshëm është e mirë për klientët për të vizituar fabrikën tonë. Fabrika jonë mund të përfundojë të gjithë procesin teknologjik me produktet tona në mënyrë të pavarur. Prodhimi Përfshi departamenti i derdhur, departamenti shtypje, duke formuar departamenti, departamenti injeksion, inspektimit të punësuar department.our gati 300 njerëz. gjithashtu ka menaxhim më të shkëlqyer dhe talente teknike.

Tani ne kemi bërë shumë kompani të famshme partner bashkëpunimi afatgjatë, të tilla si Samsung, OPPO, BYD, mbuloj, Ttpod, LAWA, Kate Spade, etj.

"Sigurimi i cilësisë më të mirë dhe produkteve krijuese për klientët tanë", është objektivi ynë kryesor dhe ende insistojnë për të bërë të gjitha time.Welcome që të vizitojë fabrikën tonë dhe të bëjë një bashkëpunim të gjatë dhe të fitojë të fitojë të ardhmen.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !