Нова технологија на Кина ИМД electroplated OEM обичај телефон случај снабдувач

Краток опис:


 • Мин.нарачката Количина: 3000 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000, неее дневно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: T / T PayPal
 • детали за производот

  Најчесто поставувани прашања

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

  1. Што е IML?

  IML (во калап етикета) е нова технологија телефон случај дека за печатење моделот на ПЕТ филм инјектирањето.

  IML е надградба верзија на ИМД (Во-Калап Декорација)

  1. Дали сте компанија производителот или тргување?

  Ние сме професионални производителот IML да се фокусира на IML технологија за 10 години искуство. Од калапи за печатење, Формирање, вбризгување, инспекција, пакување. Сите чекори ќе биде завршена од страна на нашите производителот.

  1. Што ви се произведени за?

  Ние сме главните произведе IML серија производи. Вклучувајќи IML телефон случај, IML телефон панел, IML дигитален панел, IML паметен часовник panel.IML моќ банка панел, IML машина за перење панел, IML електричен шпорет панел, итн

  1. Може да ви обезбеди услуга OEM?

  Ние сме производител на професионална OEM за десет години во IML технологија и индустрија.

  Ве молиме испратете вашите барања дизајн цртање датотека со нас да се направи калап за вас.

  1. Како можеме да го добиете примероци?

  За тековните нашите примероци ќе бидат бесплатни за нашите клиенти и барања примероци печатење ќе треба да се плати.

  1. Како за време на испорака?

  2-3days за примероците и 3-5days за ред. На голем товар ќе биде во согласност со вашите квантитет.

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  WhatsApp Online Chat !