Контактирајте не

SHENZHEN HXS TECHNOLOGY CO.LTD
АДРЕСА: бр.72, SHENZHU патот, SHENKENG заедница, Henggang Стрит, Longgang округ, Шенжен, Кина.
 
KEN Ло
ТЕЛ: 86755-28623675 Мобилен телефон: 86-13823226553
-пошта: ken@imlhxs.com Skype: kenbestsky

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион


WhatsApp Online Chat !