за нас

Шенжен HXS технологија Ltd, која е основана во 2009 година, е професионална производител да се фокусира на IML технологија производи. Нашите производи ги опфаќа огромна област, вклучувајќи IML телефон случај, IML телефон панел, IML дигитални производи панел, IML домашни апарати панел, медицинска опрема панел, итн.

На компанијата зафаќа 3000 квадратни метри површина, се наоѓа во Henggang Таун, Longgang округ од Шенжен Сити, Кина. Во близина на метро станицата Liuyue. Удобен превоз е добро за клиенти да ја посетите нашата фабрика. Нашата фабрика може да ги заврши сите технолошки процес со нашите производи независно. Производството Вклучи калапи оддел, одделот печатење, формирање на оддел, одделот за инјектирање, инспекција department.our вработени околу 300 луѓе. исто така има повеќе одличен менаџмент и технички таленти.

Сега имаме стане многу познати компании долгорочен партнер за соработка, како на пример LG, OPPO, BYD, Облицовам, TTPOD, LAWA, Кејт Spade, итн.

"Обезбедување на најдобар квалитет и креативни производи на нашите клиенти" е нашата главна цел и се уште инсистира да се направи сите time.Welcome да ја посетите нашата фабрика и да се направи долга соработка и понудената иднина.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Online Chat !